BIO

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł by podzielić się co mnie najbardziej podoba się w modzie męskiej, oraz by podzielić się co mi w duszy gra, dlatego w 2020r.  stworzyłem blog

Moje 5 Minut

Na bogu tym koncentruję się na interesującej mnie  modzie męskiej, czyli na pojedyńczych ulubionych moich stylizacjach, ale również na elementach wystroju wnętrz,  stylu życia, czy ulotnych momentach z życia.

Najbardziej lubię klasyczne, wiecznie na czasie stylówki, ale także takie, które absorbują wzrok przechodniów i pokazują charakter i indywidualność danej osoby.

Pracując dla jednej z czołowych globalnych firm produkujących odzież, zdobyłem doświadczenie by zabrać głos w kwestii modowej.

Zapraszam do śledzenia wpisów!

For some time I’ve been thinking about sharing my favorite man fashion, that’s why I created the My 5 Minuts blog.

The blog primarily is about men’s fashion, but also about my  favorite stylizations, interior design elements, or about every day moments of lifestyle.
I like the classic, timeless styles, but also those that absorb the eyes of passers-by and show the character and individuality of a given person.
Working for one of the leading global clothing company I gained experience to take my modest voice on the fashion issue.

Feel free to follow the entries!